Menu witryny
Strona główna
Aktualności
Archiwum
O szkole
Kółka zinteresowań
Realizowane projekty
Dla rodziców
----------------------
e-Dziennik - logowanie
Poczta - logowanie
Owncloud - logowanie
Stowarzyszenie KFR
----------------------
Nowości
Popularne
BIP

Linki
Mam kota na punkcie mleka
Linki

Linki
Advertisement
Linki
Gościmy
Nasi mali piłkarze !!! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Nasi mali piłkarze !!! :)


We wtorkowy poranek 27 kwietnia br. na obiekcie sportowym Moje Boisko ORLIK 2012 w Malanowie przy ul. Szkolnej rozegrany został turniej eliminacyjny Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018, którego organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy "WIELKOPOLSKA".

Do rywalizacji na malanowskim Orliku przystąpiło 7 drużyn: SP Malanów I, SP Malanów II, SP Miłaczew, SP Przykona I, SP Przykona II, SP Kawęczyn i drużyna reprezentująca Zespół Szkolno-Przedszkolny ze Słodkowa. W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w której zagrały systemem "każdy z każdym". Następnie po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowy do 1/2 finału. Po rozegraniu półfinałów odbyły się mecze o III miejsce oraz finał.

Nie zabrakło wielu pięknych goli, znakomitych interwencji bramkarzy i zagrań na bardzo wysokim poziomie.

 Po podsumowaniu wszystkich turniejowych meczów okazało się, że zwycięzcą zmagań została drużyna ZSP Słodków, tuż za nią na drugim miejscu podium znalazła się drużyna z Kawęczyn, a trzecia pozycja przypadła dla zespołu SP Malanów II.

Drużyna SP Kawęczyn wystąpiła w składzie: Kapa Patryk (kapitan), Oliwier Drzewiecki, Olaf Grzelak, Groblica Jakub, Balcerzak Adam, Groblica Jakub, Michalak Kamil, Walczak Andrzej, Kaczmarek Dorian, Bronszewski Szymon, Tołkacz Mateusz, Michalak Kacper.

Trzeba jednak zaznaczyć, że nasi chłopcy w przeważającej większości to IV klasa SP, czyli o dwa lata młodsi niż finałowi rywale ze Słodkowa. Miejmy nadzieję, że gdy trochę podrosną to pokażą wszystkim gdzie raki zimują !!! :)


Gratulacje :)


Film  do pobrania
 

   

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »