Menu witryny
Strona główna
Aktualności
Archiwum
O szkole
Kółka zinteresowań
Realizowane projekty
Dla rodziców
----------------------
e-Dziennik - logowanie
Poczta - logowanie
Owncloud - logowanie
Stowarzyszenie KFR
----------------------
Nowości
Popularne
BIP

Linki
Mam kota na punkcie mleka
Linki

Linki
Advertisement
Linki
Gościmy
Dzień Kobiet 2018 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

 

        W dniu 8 marca w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie na sali gimnastycznej odbył się  uroczysty apel z okazji "Dnia Kobiet".

        Klasa II gimnazjum zaprezentowała taniec "Belgijka" , który bardzo spodobał się publiczności. Nie obyło się bez skeczów, przedstawiających codzienne życie i problemy Bożeny i Merlina. W pierwszym skeczu małżeństwo siada do śniadania, Merlin opowiada jak było w trasie koncertowej, a Bożena jak kupowała jaja od baby na targu oraz o krecie, który zniszczył jej forsycje. W drugim skeczu Bożenka bierze kąpiel, a Merlin jest głodny próbuje ugrzać sobie parówkę.

     W tym roku obył się konkurs na mistera szkoły, podzielony na kategorie wiekowe:  I-III, IV-VI, VII-III gim. Przedstawiciele klas I- III zaprezentowali taniec do utworu "Despacito", a klasy IV-VII i gimnazjum odpowiadali na pytania o tematyce związanej z kobietami. Jury wybrało trzech misterów i byli to: Jan Balcerzak, Oliwier Drzewiecki, Damian Wypych :-) 

     Nie zabrakło również piosenki "Miłość w Zakopanym" w wykonaniu chłopców z gimnazjum, która zachęciła publiczność do śpiewu. Apel tradycyjnie zakończył się życzeniami, wręczeniem kwiatków i słodyczy oraz uroczystym "Sto Lat".      

        Część artystyczną przygotowali chłopcy z naszej szkoły pod okiem p. M. Bednarka oraz p. K. Jesionka.

 

 

Do zobaczenia za rok :)

   

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »