Menu witryny
Strona główna
Aktualności
Archiwum
O szkole
Kółka zinteresowań
Realizowane projekty
Dla rodziców
----------------------
e-Dziennik - logowanie
Poczta - logowanie
Owncloud - logowanie
Stowarzyszenie KFR
----------------------
Nowości
Popularne
BIP

Linki
Mam kota na punkcie mleka
Linki

Linki
Advertisement
Linki
Gościmy
Gość z Izraela w naszej szkole Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Gość z Izraela w naszej szkole

Uczniowie klasy IIA i IIB uczestniczyli w bardzo atrakcyjnej lekcji z udziałem gościa z Izraela. Uczestnicy spotkania porozumiewali się  w języku obcym. Uczniowie mieli możliwość sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego oraz poznać zastosowanie translatora. W czasie spotkania omawiane były tematy związane z  kulturą, tradycją i obyczajami. Uczestnicy spotkania rozmawiali również  o dekalogu, który jak się okazało jest wspólny dla obydwu narodów.

 


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »