Menu witryny
Strona główna
Aktualności
Archiwum
O szkole
Kółka zinteresowań
Realizowane projekty
Dla rodziców
----------------------
e-Dziennik - logowanie
Poczta - logowanie
Owncloud - logowanie
Stowarzyszenie KFR
----------------------
Nowości
Popularne
BIP

Linki
Mam kota na punkcie mleka
Linki

Linki
Advertisement
Linki
Gościmy
Stypendia Towarzystwa Samorządowego 2017. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu


Stypendia Towarzystwa Samorządowego 2017. 

  To już XVIII edycja wręczania stypendiów przez Towarzystwo Samorządowe, która miała miejsce
w naszych murach szkolnych w piątek, 24 listopada. W uroczystości udział wzięli: p. Ireneusz Niewiarowski - prezes TS, były senator RP, p. Jan Nowak - wójt Gminy Kawęczyn, p. Arleta Biegańska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kawęczynie, p. Ewa Kałużna - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Strażaków Polskich w Kowalach Pańskich oraz tegoroczni stypendyści wraz z rodzicami.

 Dla naszej szkoły był to zaszczyt organizowania tej uroczystości,  podkreślającej dorosłość tego przedsięwzięcia jakim jest nagradzanie wzorowych uczniów pochodzących z terenu naszej gminy.

         

Uczniowie którzy odebrali wyróżnienie : Norbert Tomasik (kl.VII), Kamil Korycki (kl.VII), Szymon Kasprzak (kl.IIgim), Patrycja Konciak (kl.IIIgim), Martyna Błaszczyk (klIIIgim).

 Jak zapowiedział Prezes Towarzystwa Samorządowego Ireneusz Niewiarowski, oraz wójt naszej Gminy Jan Nowak, zapewne nie jest to ostatnia edycja wręczania stypendium. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i przypominamy, że na koniec semestru nie obędzie się bez weryfikacji semestralnej, która nie powinna zasmucić naszych nowych stypendystów.

Gratulujemy! Innym uczniom natomiast życzymy aby w następnych latach to oni otrzymali takie wyróżnienie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »