Menu witryny
Strona główna
Aktualności
Archiwum
O szkole
Kółka zinteresowań
Realizowane projekty
Dla rodziców
----------------------
e-Dziennik - logowanie
Poczta - logowanie
Owncloud - logowanie
Stowarzyszenie KFR
----------------------
Nowości
Popularne
BIP

Linki
Mam kota na punkcie mleka
Linki

Linki
Advertisement
Linki
Gościmy
Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

 

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w Kawęczynie w projekcie

"Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020"

       W dniu 30 października 2017 r.  w Poznaniu odbyła się konferencja dydaktyczna inaugurująca I edycję projektu "Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020". Projekt zainicjowany przez Samorząd   Województwa Wielkopolskiego realizowany jest przez Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Poznaniu w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Projekt obejmie 600 wielkopolskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczestnicząca w konferencji pani Arleta Biegańska dyrektor  Szkoły odebrała certyfikat uczestnictwa szkoły w projekcie. Z powiatu tureckiego do I edycji Projektu zostało zakwalifikowanych 6 szkół, w tym Szkoła z Kawęczyna

 


             

Projekt zakłada zbudowanie aplikacji oraz wyposażenie szkolnych pracowni przedmiotowych w narzędzia dydaktyczne umożliwiające prowadzenie zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych technologii ICT tj. szeroko rozumianej technologii informacyjno-komunikacyjnej. W ramach projektu powstanie unikalna w skali kraju regionalna sieć edukacyjna, w oparciu o wojewódzką infrastrukturę teletechniczną i szerokopasmowy Internet.

Udział kawęczyńskiej Szkoły w Projekcie jest szansą na unowocześnienie bazy dydaktycznej oraz wdrożenie nowoczesnych metod nauczania pozwalających na rozwój myślenia i kompetencji cyfrowych uczniów. 

Certyfikat w formacie .pdf
Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020 - informacje o projekcie w formacie .pdf

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »